Bize Ulaşın: 0312 557 65 31
0 552 644 21 31

Arama Motoru Optimizasyonu

img
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Şirketinizi arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirerek web sitelerinizin optimize ediyor, hedeflenen anahtar kelimelerle arama motorlarının sıralamasında üst sayfalarda görünme çalışmalarınızı yapıyoruz

83
%
Organik Trafik + Değişim
52
%
Hemen Çıkma Oranı + Değişim
38
%
Ortalama Ziyaret Süresi + Değişim
27
%
Oturum Başına Sayfa + Değişim
SEO, arama motorlarında her zaman bulunabilmek adına yapılan iyileştirme ve bu iyileştirmelerle birlikte gerçekleştirilen optimizasyon işlemleridir.
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir. Tek tek bakıldığında bu değişiklikler artımlı iyileştirmeler gibi görünebilir, ancak diğer optimizasyonlarla birleştirildiklerinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olabilir.
  • Dikkatli ve titiz yapılan SEO çalışmalarıyla arama motorlarında her geçen gün yükselerek daha fazla kişiye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede web sitesi sahibi kişi ya da firma hizmetinin, ürününün, teknik bilgisinin ya da araştırmalarının tanıtım ve satış hacmini arttıracaktır. 

Arama Motoru Optimizasyonu Çekirdek Hizmetlerimiz

ORGANİK ARAMA
ORGANİK ARAMA
Organik Arama diğer aramalardan farklı kılan tam anlamıyla reklamsız sponsor olmadan arama sonuçlarında çok üstün bir Organik SEO çalışmasıdır.
TEK SAYFA SEO
TEK SAYFA SEO
Tek sayfalı siteler oldukça popülerdir. Üstelik bu siteler oldukça güzel gözükmektedirler. Bu nedenle hemen hemen pek çok sektördeki firmalar tek sayfalı sitelere doğru yönelmektedirler. Ancak tek sayfalı sitelerin çok ciddi faydaları olsa bile SEO açısından çok ciddi dezavantajları da bulunmaktadır.
LINK İNŞASI
LINK İNŞASI
Link inşası, bir çalışmadan öte bir stratejidir. Hangi sitelerden, hangi aralıklarla sitenize backlink gelmesi veya hangi backlinkleri engellemeniz gerektiği, SEO açısından çok hassas konulardır. Bu konuların hepsi doğru planlamalar ile yapmanız sitenizin başarısı için çok kritiktir.

Web Sitesi Analizi

Web Sitenizin günümüz internet teknolojilerine uygun olup olmadığının kontrol edilmesi ve sizi yeterince temsil edip edemediğini uzman kadromuz ile inceliyor ve sizi bu konularda detaylı olarak bilgilendiriyoruz. Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.
img
Naim KAYA
Sizinle çalıştığımız için memnunuz. Her konuda yardımcı olduğunuz bu süreçte başarımızı sizin sayenizde arttığını düşünüyorum. Tüm ekibinize teşekkür ederim.
Naim KAYA
Şirket Yöneticisi
Pınar GÜMÜŞ
Çok değerli bir ekibiniz var. Hepinize çok teşekkür ederim.
Pınar GÜMÜŞ
Satış Yönetimi

Sayfanızın ne kadar iyi optimize edildiğine bakın

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir çözümdür.

Mesajnız gönderildi!... En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.
WhatsApp chat