Bize Ulaşın: 0312 557 65 31
0 552 644 21 31

Online Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) ve Sanal Sınıf

Uzaktan Eğitim Sistemi Hizmeti; eğitim vermek isteyen ve mekan arayan tüm İşletmeler, Kurumlar ve Öğretmenler için mekan sorununu ve masrafları ortadan kaldırıyor.

İnternet ortamında eğitim verilebilmesine imkan sağlayan “Sanal Sınıf" uygulamasını, online eğitim sistemi ile beraber en ekonomik seçeneklerle sizlere sunuyor.

 

Sanal sınıf gerçek sınıf şartlarının bilgisayarda oluşturulmuş halidir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber uzaktan eğitim sistemleri de gelişim sağlamıştır. Sanal Sınıflar bu teknolojinin bir sonucu olarak eğitime girmiştir.  Halen ülkemiz uzaktan eğitim teknolojilerinde de sanal sınıf yazılımları kullanılmaktadır.

Bir Sanal Sınıfı olan Öğretmen/Eğitim Kurumu/İşletme  neler yapabilecektir ?

– Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisine  istediği saatte randevu verebilecek böylece eğitimde saatin bir önemi kalmayacaktır.

– Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisi ile değişik mekanlarda veya herhangi bir evde buluşma sorunu ortadan kalkacak herkes evinde rahat ortamda ders yapabilecektir.

– Sanal derste Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisi ile mikrofon ve telefon aracılığı ile irtibat kurabilecektir.

– Dokümanlarını sanal sınıf vasıtasıyla eş zamanlı olarak paylaşabilecektir.

– Beyaz Tahta uygulaması ile tahtaya yazı yazar gibi  yazı yazabilecek ve yazdıklarını paylaşabilecektir.

–Gerektiğinde Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisine söz verip sunum yaptırabilecek ve yazışabilecektir.

– Doküman, duyuru ve ödevlerini kendisine özel açılmış sayfasında paylaşabilecek isterlerse kendi blogunu oluşturabilecektir.

Biz ne yapıyoruz ?

–  Öğretmen/Eğitim Kurumu/İşletmelerin mekan sorununu hallediyoruz.

–  Trafik çilesi, gürültülü sınıf ortamı , yol yiyecek içecek ve konaklama parasından uzak stressiz ortamda eğitim almasını sağlıyoruz.

Toplantılar, kurum içi eğitimleri gibi aktiviteleriniz için özel salonlar aramayın ve bunun için büyük masraflara katlanmayın. Personelinizi bir araya getirmek için zaman harcamayın. Sanal salonunuz, PC’nizde, tabletinizde, telefonunuzda… Ses, görüntü, yazışma, beyaz tahta, dokümanlarınızın gösterimi, anlık ekran paylaşımları daha birçok özellik.LMS Sistemi ile birlikte Sanal Sınıf veya Sadece Sanal Sınıf Taleplerinizi ekonomik fiyatlarla size sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı aşağıdaki formu doldurarak belirtebilir irtibata geçebilirsiniz.

Size en uygun seçeneği birlikte belirleyelim.

Kişisel Eğitmen / Kurumsal Sanal Sınıf ve LMS Talebinizden veya Projenizden Bahsedin Sizinle İrtibata Geçelim
Mesajnız gönderildi!... En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.
WhatsApp chat